نمایش پکیج ها

تور بدروم در یک نگاه


وقتی در
تور ترکیه به شهر زیبای بدروم سفر می کنید ، خیلی چیزهای این شهر برایتان جذاب خواهد بود . شهری غرق نور که برنامه های شبانه و شب زنده داریهایش در سراسر ترکیه شهره است . اين شهر بروی يك شبه جزيره بوجود آمده از ادغام بنا در شرق و غرب با قلعه بلند ، خانه هاي سفيد رنگ رديف شده در كناره هاي دو بندر ، گنبدها و كوچه هاي تنگ منتهي به دريا با كشتي هاي تفريحي كه شهرت جهاني يافته اند و نيز با كارخانه هاي كشتي سازي خود يك سرزمين مشهور شده است. ويژگيهاي مشترك معماري سنتي بدروم ، طبقات ورودي بدون پنجره ، دربهاي طبقه دوم و پلكانهاي داخلي و يا ورود با پل ها مي باشد. اين خانه ها كه بر اساس قانون تحت حفاظت قرار گرفته اند در مركز ، در اورتاكنت ، گوموشلوك در روستاي كوجا كايا به وفور ديده ميشوند. شخصيت هاي هنري و ادبي كه در اين مكان سكونت مي نمايند اين خانه ها را بازسازي كرده و جذابيت خاصي به بدروم مي بخشند.

حتما از این توصیفات متوجه شده اید که دیدنی های بدروم بسیار جذاب است . شما می توانید در بدروم با هزینه های مناسب از جاهای دیدنی بدروم دیدن کنید . بدروم يكي از مهمترين شهرهاي تفريحي سواحل درياي اژه مي باشد. علاوه بر جنب و جوشي كه در همه ساعات روز وجود دارد ، جذابيت شبهاي بدروم نيز از ويژگيهاي اين شهر است. از اماكن ديدني بدروم ي توان موزه باستان شناسي زير زميني ، موزه روباز بدروم ، تئاتر باستاني بدروم ، گور سنگها ، درب ميندوس ، قلعه چيفيت ، قلعه بدروم ، مسجد مصطفي پاشا ، مسجد تپه جيك ، ویرانه های استراتونیکیا بدروم و مسجد عدليه بدروم را نام برد

 

.

بسیاری از توریست ها کل تابستان را در آن جا سپری می کنند. زمستان های بدروم بارانی است اما تابستان ها تقریبا گرم است اما گرمای آن قابل تحمل است.

توصیه می کنیم برای انتخاب تور بدروم برای سفر به بدروم مابین ماه های ژوئن و آگوست اقدام به این سفر کنید. در این ایام می توان دمای هوا را تا ۳۵ درجه احساس کرد.

تور بدروم دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که از جمله آن ها می توان به قلعه بدروم اشاره کرد که در نوع خود بی نظیر است. سعی کنید یک گشت با قایق هم در بدروم تجربه کنید و از آمفی تئاتر قدیمی آن دیدن کنید. آرامگاه ماسولوس هالی کارناسوس هم یکی از جاذبه های گردشگری مطرح دنیا است که مقبره ای است که از معماری های جالبی در طراحی آن استفاده شده است و امروزه به صورت یک موزه ی در محیط باز شناخته می شود.

در میان هتل های بدروم، هتل واو بدروم یک هتل ۵ ستاره و معروف است که توریست های زیادی بارها از آن استفاده کرده اند. همچنین هتل بوتیک ریزورت هم هتلی ۵ ستاره است که دارای امکانات رفاهی عالی است.


نمایش پکیج ها