آژانس مسافرت هوایی و جهانگردی گردشگران سرزمين روياهای طلایی

Gardeshgaran Agency

مشخصات هتل بازگشت
نام هتل:
ایده آل پرایم بیچ - سی ویو
نام لاتین هتل:
IDEAL PRIME BEACH - SEA VIEW
آدرس سایت:
http://https//ideal-prime-beach.aegeanhotels.net/en
رایانامه:
درجه:
5
تلفن:
نمابر:
کشور:
ترکیه
شهر:
مارماریس
منطقه:
این هتل 2 دقیقه پیاده تا ساحل فاصله دارد. این هتل به سبک مدیترانه ای دارای 3 رستوران، 5 بار و 2 استخر روباز است. میهمانان می توانند از آبگرم دیدن کنند، دوره غواصی انجام دهند یا از آفتاب در سکوی آفتابگیر کنار دریا لذت ببرند.

اتاق های مهمان در Elegance Hotels International Marmaris به گرمی با رنگ های ملایم تزئین شده اند. هر اتاق دارای یک قسمت نشیمن با مبل، بالکن و تلویزیون ماهواره ای است. Wi-Fi و سرویس اتاق 24 ساعته وجود دارد.

پس از تمرین در باشگاه، مهمانان می توانند عضلات خود را در سونا و اتاق بخار شل کنند یا ماساژ بگیرند. یک ساحل خصوصی برای آفتاب گرفتن و یک سالن سرگرمی با تخته نرد، تنیس روی میز و 3 دستگاه Playstation2 وجود دارد.

میهمانان می توانند در رستوران رمانتیک با موسیقی زنده غذا بخورند. حتی می توان در کنار آب در یک عرشه شناور غذا خورد. کافی شاپ در طول روز شیرینی های تازه سرو می کند.

شب های سنتی ترکی و نمایش های موسیقی به طور منظم برگزار می شود. مهمانان همچنین می توانند از جواهرات فروشی و آرایشگاه در محل بهره مند شوند.

هتل های الگانس بین المللی مارماریس در 5 دقیقه رانندگی از بندر و 10 دقیقه رانندگی تا پارک مارماریس میلی قرار دارد. پارکینگ رایگان ارائه شده است.

طبق بررسی های مستقل، این قسمت مورد علاقه مهمانان ما از مارماریس است.
نمای کلی
نمای کلی
نمای کلی
اتاق
اتاق
رستوران
استخر
ساحل