آژانس مسافرت هوایی و جهانگردی گردشگران سرزمين روياهای طلایی

Gardeshgaran Agency

مشخصات هتل بازگشت
نام هتل:
سامارا هتل
نام لاتین هتل:
SAMARA
آدرس سایت:
https://hotelsamara.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral
رایانامه:
درجه:
5
تلفن:
نمابر:
کشور:
ترکیه
شهر:
بدروم
منطقه:

سامارا که در منطقه توربا بدروم واقع شده است، استخرهای روباز/سرپوشیده، استخر کودکان، امکانات اسپا و ساحل خصوصی با صندلی های آفتابگیر و چترهای آفتابی را ارائه می دهد. این هتل دارای اقامتگاه هایی با تهویه مطبوع با تلویزیون ماهواره ای و بالکن است.

اتاق ها و خانه های ییلاقی در هتل سامارا بدروم مجهز به مبلمان مدرن هستند. آنها همچنین دارای حمام با لوازم بهداشتی و سشوار هستند. یک مینی بار موجود است.

هر روز صبحانه، ناهار و شام به صورت بوفه در هتل سرو می شود. رستوران های آلاکارته هتل غذاهای دریایی و غذاهای ترکی سرو می کنند. در بار استخر، بار ساحلی و بار در لابی می توانید از غذاهای سبک، نوشیدنی ها و کوکتل های با طراوت لذت ببرید.

امکانات اسپا شامل سونا، حمام ترکی و اتاق تناسب اندام است. خدمات ماساژ نیز در دسترس است. در هتل بدروم سامارا می توانید تنیس، بیلیارد و تنیس روی میز بازی کنید. این هتل دارای زمین بازی کودکان نیز می باشد.

مرکز بدروم تنها 10 دقیقه با ماشین از هتل فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است. فرودگاه بدروم میلاس 24 دقیقه با ماشین تا هتل Samara Bodrum All Inclusive فاصله دارد.

نمای کلی
ساحل
استخر
اتاق
رستوران
نمای کلی
اتاق
رستوران