آژانس مسافرت هوایی و جهانگردی گردشگران سرزمين روياهای طلایی

Gardeshgaran Agency

مشخصات هتل بازگشت
نام هتل:
ایده آل پرایم بیچ
نام لاتین هتل:
IDEAL PRIME BEACH
آدرس سایت:
https://ideal-prime-beach.aegeanhotels.net/en
رایانامه:
درجه:
5
تلفن:
نمابر:
کشور:
ترکیه
شهر:
مارماریس
منطقه:
هتل Ideal Prime Beach Ultra All Inclusive با حمام بخار، حمام ترکی و جکوزی، 10 دقیقه با ماشین تا موزه تاریخ «قلعه مارماریس» فاصله دارد. این مکان در 4 کیلومتری مرکز شهر مارماریس و 100 کیلومتری فرودگاه دالامان قرار دارد.
این اقامتگاه دارای یک محیط ساحلی است که در فاصله کوتاهی از پارک آبی AquaDream قرار دارد. Marmaris Marina در 3.6 کیلومتری هتل قرار دارد.
برای راحتی شما، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، تجهیزات تهیه چای/قهوه و وسایل اتو پیدا خواهید کرد. به‌علاوه، اتاق‌ها دارای ظروف شیشه‌ای، کتری برقی، تجهیزات قهوه‌ساز/چای‌ساز برای پذیرایی شخصی و همچنین حوله، وان و سشوار در حمام هستند.
صبحانه هر روز صبح در رستوران سرو می شود. میهمانان می توانند از غذاهای اروپایی و بریتانیایی در Pop In با 5 دقیقه پیاده روی از هتل لذت ببرند. این اقامتگاه دارای یک بار با تلویزیون، میز بیلیارد و سالن استراحت است. Ideal Prime Beach Hotel Ultra All Inclusive دارای ماساژ درمانی و اسپا درمانی بدون پرداخت هزینه است. دارای استخر روباز با سونا و اسپا و همچنین کلاس های تناسب اندام، کلاس های ایروبیک و اتاق تناسب اندام. مجموعه ای از فعالیت ها مانند دارت و تنیس روی میز در محل ارائه می شود.
نمای کلی
نمای کلی
نمای کلی
اتاق
اتاق
رستوران
ساحل
استخر
استخر